O mnie - Monika Kegel - fotografia ślubna Piła, dziecięca, ciążowa
15266
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15266,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

jestem monika

fotograf pila

Fotografia. To dla mnie magia chwili, ulotna, czasem krucha i niezwykła. Spogląda w przeszłość, zatrzymuje teraźniejszość, nieśmiało zagląda w przyszłość.

Mam na imię Monika. Kiedy w moim życiu pojawiła się mała kruszynka Nadia wzięłam do ręki aparat, by zatrzymać każdą chwilę. Radości i smutki, każdą jej łzę zamknąć w czułym spojrzeniu światła i koloru. Fotografia pozwala mi na zawsze zatrzymać ułamki wspólnie spędzonych chwil.

Dzięki tej pasji mogę wyrazić siebie, a możliwość poznania wspaniałych ludzi, którzy tak jak ja pragną zatrzymać ważne dla siebie chwile, to moje okno na świat.

To wyjątkowe fotografie. Zasługują na wyjątkowe traktowanie. Usiądź wygodnie i delektuj się każdą z nich, bo warto. Jeśli będziesz patrzeć z uwagą, być może dostrzeżesz to co ja, radość, ciepło, a może szczęście.

Słowa kluczowe: fotograf pila, fotografia ślubna Piła